O mně...

Jsem Jana L. Andrová - Duhová Iris. Narodila jsem se ve znamení raka a dostala do vínku schopnost léčení. Prakticky jsem ale tenhle dar začala používat až ve svých 42 letech. Z počátku mi "začaly" pracovat ruce. Energií Vesmíru jsem "opravovala" bolavá záda, kolena, pohmožděné kotníky, odstraňovala bolesti hlavy, migrény apod.

Později jsem byla vedena k dalším schopnostem. Koupila jsem si svoje první kyvadlo a začala jej používat k odblokování psychických bloků vzniklých v současném či minulých životech, které následně vytvářejí zdravotní problémy fyzického těla. Nyní se moji kývací pomocníčci rozrostli a každé kyvadlo má svoji oblast působení. Poté přibyly i karty, kterých mám hodně sad a používám je při diabnostice situace, kterou řešíme... dále i automatické písmo a kresba, kterou používám při harmonizaci čaker a diagnostice problémů v těle.

I já jsem člověk jako každý z vás :-). Prošla jsem si v životě spoustou situací, které nebyly mnohdy lehké, ale vždy mě posunuly o kus dál v pochopení a směru, kudy se v životě mám dát. Vše jsem brala jako lekce, díky kterým mohu lépe pochopit složité životní situace svých klientů, problematiku jejich vztahů partnerských, pracovních i rodinných.

Jsem tu pro všechny, kteří hledají řešení svých zdravotních problémů. Ráda vám pomohu zvládnout vrtochy vašeho těla a rozmary vaší duše. Pracuji s andělskými i Vesmírnými energiemi různými metodami, odstraňuji emocionální bloky na duši ze současného i minulých životů a následně odezní i problémy fyzického těla. Každý den s pokorou děkuji za svoje schopnosti. Jsem vděčná, že mohu lidem pomáhat nejen s jejich problémy zdravotními, ale i pomoci s řešením i těch vztahových, rodinných, pracovních, prostě mezilidských... 

Tady bych ráda upozornila, že bychom měli naslouchat malým dětem - můžeme se od nich mnohému naučit :-) ! Mám 6 vnoučat a vím tedy o čem mluvím :-D. Ony totiž mají úžasnou schopnost používat původní a neovlivněný, zdravý pocit spravedlnosti, rozumu a moudrosti. Věnujte pozornost svým dětem, povídejte si s nimi, a nechte je opravdu bez přerušování mluvit - NASLOUCHEJTE ...

 

Největší radostí pro mě je, když klient, který přišel např. s velkými bolestmi zad a téměř nemohl jít a dýchat, měl problém se zadrhováním v řeči, trápily ho vztahové problémy v rodině, ... odchází s úlevou a úsměvem na tváři. Někdy to je po hodince, jindy po delší terapii. Díky vzájemné důvěře mezi mnou a klientem se občas dějí i zázraky :-).

Za to, kým dnes jsem, jsem vděčná Vesmíru a Lásce, která je tou nejsilnější a nejzázračnější energií na světě i ve Vesmíru vůbec :-).

 

 


Historie projektu

... dlouhá cesta za snem přes "kameny", neúspěchy, slzy, víru, vytrvalost, sílu nevzdat se, radost, nadšení, pády a znovuvstávání.... a věřte mi, že to stojí za TO !!!! Nikdy si nenechte vzít svůj sen a nevzdávejte se "bez boje" :-)