Kniha návštěv

Datum: 01.02.2015

Vložil: Terezka,Zuzka - Olga

Titulek: příjemné posezení

Milá Janičko, mooc vám děkujeme za úžasnou atmosféru a pochopení lecčehos...moc nám to pomohlo oběma, rády se s vámi znovu setkáme a přejeme hodně úspěchu, zdravíčka a štěstíčka:-)
:-)

—————

Datum: 18.02.2015

Vložil: Jana L.

Titulek: Re: příjemné posezení

Kočinky zlaté :-), jsem ráda, že jsem mohla být nápomocna a setkání s vámi oběma bylo úžasné :-). Také vás ráda opět uvidím a přeji hodně štěstíííí :-) S Láskou Jana L.

—————

Datum: 22.10.2014

Vložil: Michala

Titulek: terapie

Jani, pozoruju výsledky toho sezení před 14-ti dny u Vás .. :-) .. nevím co a jak jste tam přesně udělala, ale vnímám na sobě nějaké změny, které mě posouvají zase o kus dopředu ... cítím větší sebejistotu, začínám se zajímat o módu, lidi jsou ke mně mnohem vřelejší a tak nějak pociťuju větší radost ze života :-) ... DĚKUJU :-) :-)

—————

Datum: 23.10.2014

Vložil: Jana L.

Titulek: Re: terapie

Milá Michalko, to mě moc těší :-). Bylo radost s Vámi pracovat a jsem ráda, že to funguje :-). Moc jsem si užila i to nakupování nových kousků do Vašeho šatníku. Jistě Vám to moc sluší a okolí jen zírá, jaká jste kóča :-). Hodně štěstí :-)

—————

Datum: 18.12.2012

Vložil: Jirka

Titulek: návštěva

Navštívil jsem a nevěřím vlastním očím.

—————

Datum: 28.12.2012

Vložil: Jana L.

Titulek: Re: návštěva

I to se někdy stává :-)

—————

Datum: 20.05.2012

Vložil: Šárka

Titulek: poděkování za krásný den :-)

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za ten krásný den který jsem mohla strávit ve Vaší společnosti a ve společnosti psíků Vaší dcery :-).Jste užasná osůbka,moc jste mi pomohla na mé další životní cestě:-)cítím se prostě skvěle:-)a pochopila jsem hodně věcí které pro mně byly zatím záhadou.Děkuji moc Šárka :-)

—————