Kniha návštěv

Datum: 25.04.2023

Vložil: pokus

Titulek: 123

456

—————

Datum: 07.12.2020

Vložil: Jiřina

Titulek: Jak jsem objevila Janičku

Poznala jsem mladou slečnu která řešila svůj zdravotní problém 14 let bez výsledků zlepšení, doktoři jen předepisovali léky. Bezradná se stále zhoršujícím stavem. Janička vycítila původ nemoci, který vznikl v 7 letech ztrátou blízké osoby. Nikdy jsem nevěřila, že něco takového existuje. Nezávislé na sobě se vše shodovalo co je příčinou. Dnes vím, že je něco mezi nebem a zemí. Janička má dar který jí byl dán, umí se vcítit a pomoci lidem s tím co mělo původ dříve, doktoři tohle neřeší jen chemie. Děkuji za každého človíčka kterému je takhle pomoženo. Je nás stále víc a příběhy o pomoci jsou tak dojemné.... Děkuji, doporučuji paní Janu Androvou je úžasná žena, Vám všem co hledáte cestu k uzdravení, díky za její dar.

—————

Datum: 27.01.2021

Vložil: Jana

Titulek: Re: Jak jsem objevila Janičku

Milá Jiřinko, moc děkuji za tak krásná slova a jsme velmi ráda a vděčná, že jsem mohla slečně pomoci. Velmi si vážím i Tvé práce, kterou Ty pomáháš lidičkám. Jsi úžasná :-*
s Láskou Jana L. Andrová

—————

Datum: 01.02.2015

Vložil: Terezka,Zuzka - Olga

Titulek: příjemné posezení

Milá Janičko, mooc vám děkujeme za úžasnou atmosféru a pochopení lecčehos...moc nám to pomohlo oběma, rády se s vámi znovu setkáme a přejeme hodně úspěchu, zdravíčka a štěstíčka:-)
:-)

—————

Datum: 18.02.2015

Vložil: Jana L.

Titulek: Re: příjemné posezení

Kočinky zlaté :-), jsem ráda, že jsem mohla být nápomocna a setkání s vámi oběma bylo úžasné :-). Také vás ráda opět uvidím a přeji hodně štěstíííí :-) S Láskou Jana L.

—————

Datum: 22.10.2014

Vložil: Michala

Titulek: terapie

Jani, pozoruju výsledky toho sezení před 14-ti dny u Vás .. :-) .. nevím co a jak jste tam přesně udělala, ale vnímám na sobě nějaké změny, které mě posouvají zase o kus dopředu ... cítím větší sebejistotu, začínám se zajímat o módu, lidi jsou ke mně mnohem vřelejší a tak nějak pociťuju větší radost ze života :-) ... DĚKUJU :-) :-)

—————

Datum: 23.10.2014

Vložil: Jana L.

Titulek: Re: terapie

Milá Michalko, to mě moc těší :-). Bylo radost s Vámi pracovat a jsem ráda, že to funguje :-). Moc jsem si užila i to nakupování nových kousků do Vašeho šatníku. Jistě Vám to moc sluší a okolí jen zírá, jaká jste kóča :-). Hodně štěstí :-)

—————

Datum: 18.12.2012

Vložil: Jirka

Titulek: návštěva

Navštívil jsem a nevěřím vlastním očím.

—————

Datum: 28.12.2012

Vložil: Jana L.

Titulek: Re: návštěva

I to se někdy stává :-)

—————

Datum: 20.05.2012

Vložil: Šárka

Titulek: poděkování za krásný den :-)

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za ten krásný den který jsem mohla strávit ve Vaší společnosti a ve společnosti psíků Vaší dcery :-).Jste užasná osůbka,moc jste mi pomohla na mé další životní cestě:-)cítím se prostě skvěle:-)a pochopila jsem hodně věcí které pro mně byly zatím záhadou.Děkuji moc Šárka :-)

—————